קידום עסקים באינטרנט

כולנו מכורים. מכורים לאינטרנט ולמידע נרחב בלחיצת כפתור. תחשבו על זה רגע. לא משנה מה אתם מחפשים, בירור קצר באמצעות מנוע החיפוש של גוגל ונפרש בפניכם עולם שלם של אפשרויות. גוגל שמה לעצמה למטרה, אי שם בתחילת דרכה, "לסדר את האינטרנט". עד אז, דפי האינטרנט היו פזורים בשרתים רבים מסביב לעולם והמידע היה מבולגן וחסר סדר הגיוני. מאז שגוגל הציבה לעצמה את היעד הבלתי אפשרי הזה, ועמדה בו, מנוע החיפוש שלה הפך לכלי המרכזי לחיפוש בקרב יותר ממחצית גולשי האינטרנט ברחבי העולם.

אחד התחומים הנפוצים בעולם השיווק באינטרנט היום, הוא קידום אתרים בגוגל לצורך קידום עסקים באינטרנט, שיווק עסקים ועוד.

אם כן, כאשר אנו מבצעים חיפוש במנוע החיפוש של גוגל, אנו מקבלים מאות, אם לא אלפי תוצאות חיפוש. המטרה המרכזית של קידום אתר הוא לטפס כמה שיותר גבוה מבין תוצאות החיפוש. מחקרים הוכיחו כי גולשים נוטים לבחור בעסק אשר מופיע גבוה בדירוג של גוגל ומייחסים לו תכונות של אמינות, מקצועיות ופופולאריות.

קידום עסקים באינטרנט מורכב מהמון פרמטרים שונים אתם גוגל הגדירה ואותם היא מרעננת בכל כמה זמן. ההשערות מדברות על יותר ממאתיים (!) פרמטרים שונים אותם האלגוריתמים של גוגל בוחנים כל הזמן על מנת לדרג את האתר שלכם.

קידום אתר הוא עבודה מקצועית, אשר צריכה להתבצע על ידי חברה מנוסה, המעסיקה אנשי מקצוע ממספר תחומים ואשר אינה מקובעת על שיטות קידום אתרים בגוגל ישנות, אלא מחדשת את עצמה ואת שיטותיה כל הזמן. מה שהיה נכון עבור הקידום לפני שנה, לא בהכרח נכון גם היום.

שיווק עסקים

שיווק באינטרנט גרם למהפכה של ממש בכל הנוגע לחשיבה של עסקים קטנים וגדולים כאחד. אם בעבר, היה צורך בהשקעה של תקציבי ענק בשלטי חוצות, מודעות בעיתון, פרסומות בטלוויזיה וכמובן הדפסה וחלוקת פליירים מדלת לדלת, הרי שהיום ניתן לשווק בצורה זולה ויעילה הרבה יותר באמצעות קידום אתר בגוגל.

כל בעל עסק יודע, אם אתה לא בגוגל, אתה לא קיים. העובדה כי ניתן בתקציב שפוי, לפנות לקהל יעד מקומי ומוגדר מאפשרת לבעלי העסקים למקסם את הקמפיין שלהם ולקבל המרות אשר נמדדות באופן ממשי באמצעות מנהל הקמפיין, וכך לשפר את הפרסום שלהם מקמפיין לקמפיין.